استاد تولدتان مبارک

استاد تولدتان مبارک. 

۱۵ تیر ۱۳۳۶ روز تولد استاد ما پروفسور علی کرمی است.

تولد استادی که در طول عمر خود هزاران دانشجو و صدها استاد تربیت کرده و هدفی جز امنیت سلامت و سعادت جامعه ندارد.

خدمات ارزشمند و عمر پر ثمر استاد در خدمت به مردم و پیشرفت علم و فناوری و ارتقا اگاهی جامعه در حوزه سلامت و ترویج سبک زندگی سالم با همه مشکلات و فشارها واقعا قابل تقدیر و مثال زدنی است.

امیدواریم جامعه قدر انسان های بزرگی چون استاد که هم دانشمند و محققی بزرگ، اهل اندیشه، تفکر، خلاقیت، نواوری با اخلاق بدون توقع، متواضع، مردمی، بدون ادعا، افتاده و بسیار پر تلاش، موثر و مسئول است و نه به دنبال شهرت، ثروت، پست و مقام .


استاد ۵ سال است با تاسیس بنیاد ملی سبک زندگی سالم تلاشی گسترده و خستگی ناپذیر برای ترویج سلامت در بین مردم ایران و مبارزه با هرچه که سبب اختلال سبک زندگی مردم می شود را آغاز کرده و در این مدت به دلیل صداقت در کلام و عمل و استقلال در اندیشه وابسته نبودن به هیچ حزب و جناح در دل همه مردم ایران جا گرفته اند و مورد اعتماد ملت شده و همه جای ایران ایشان را به نیکی می شناسند.


ما جمع همکاران، دانشجویان، دستیاران و ادمین های سایت ها، کانال ها، صفحات و یاران استاد ضمن افتخار شاگردی استادی فرزانه، خردمند، دانشمند محقق برجسته کشوری و جهانی و انسانی با اخلاق و افتاده هستیم زاد روز تولد ایشان را صمیمانه به شخص استاد، خانواده محترم و ملت بزرگ ایران تبریک‌ گفته و برای ایشان سلامتی، شادکامی طول عمر و موفقیت در رسیدن به اهداف بلند ترویج سبک زندگی سالم در کشور را آرزو داریم.

و صمیمانه اعلام می کنیم استاد بزرگ: ما تا آخر در کنار شما هستیم. خدا یارتان. 

و ممنون برای آنچه در علم و فناوری، معرفت، اخلاق و اگاهی و انسانیت به ما آموختی . 

دوستداران واقعی شما.

/ 0 نظر / 94 بازدید