گزارش المیادین درباره آزمایشگاه های مخفی بیولوژیک آمریکا در مناطق مختلف جهان

🔺گزارش المیادین درباره آزمایشگاه های مخفی بیولوژیک آمریکا در مناطق مختلف جهان

⭕️⭕️ اسناد مهم از جنگ بیولوژیک آمریکا در منطقه

⬅️ شبکه المیادین اخیراً پرونده بسیار مهم و محرمانه‌ای را درباره آزمایشگاه‌های مخفیانه آمریکایی در گوشه و کنار قاره آسیا منتشر کرده است

🔺 این آزمایشگاه‌ها به دنبال تولید و توسعه‌ی #ویروس‌های_کشنده هستند و یکی از اهداف آنها تغییر و تحولات #ژنتیکی در مگس و پشه‌ها است.


🔹 #دیلینا_پترووا روزنامه‌نگار بلغارستانی به تازگی تحقیقاتی را بر اساس اطلاعات و منابع وزارت دفاع آمریکا انجام داده است.


🔺 در این تحقیقات آمده است که ارتش آمریکا، ویروس‌ها و باکتری‌ها و سموم کشنده‌ای را تولید می‌کند که نقض توافقنامه‌های سازمان ملل در خصوص منع اشاعه #تسلیحات_بیولوژیک است.


🔹 این گزارش تأکید دارد که صدها هزار نفر بدون این‌که حتی اطلاع داشته باشند، به‌صورتی برنامه‌ریزی شده و روشمند در معرض بیماری‌های خطرناک و صعب‌العلاج قرار می‌گیرند.


🔺 المیادین با اشاره به این‌که اولین رسانه‌ای است که موفق به دستیابی به این سندها شده و آن را در معرض افکار عمومی قرار می‌دهد، می‌افزاید که آزمایشگاه‌های زیست محیطی آمریکا از سوی آژانس کاهش تهدیدات دفاعی این کشور (#دترا) تامین مالی می‌شوند.


🔺 بودجه این آزمایشگاه‌ها از طریق یک برنامه نظامی به ارزش بالغ بر ۲.۱ میلیارد دلار تامین می‌شود که با هدف برنامه مشارکت و همکاری بیولوژیکی در کشورهای اتحادیه جماهیر شوروی سابق نظیر گرجستان بعلاوه خاورمیانه و جنوب شرق آسیا و آفریقا فعالیت دارند.


 goo.gl/oC7iyh

/ 0 نظر / 103 بازدید