پرونده مهم غذا بعنوان سلاح


🚫 پرونده مهم سلاح غذا 🚫

این اسناد مهم و حیاتی را با دقت بخوانید و تا می توانید برای مسئولین ارسال کنید. ( تصاویر زیر)

اسنادی که ثابت می کند نظام سلطه از غذا بعنوان یک‌ سلاح موثر برای کنترل دولت ها و مردم استفاده کرده و می کند (کیسینجر صهیونیست معروف و وزیر خارجه سابق و مشاور روسای جمهور امریکا). ارل بوتز وزیر کشاورزی سابق امریکا می گوید: غذا یک‌ ابزار موثر مانند سلاح است و ما در مذاکرات از آن استفاده می کنیم.

امریکا و رژیم صهیونیستی همیشه از ابزار غذا یعنوان سلاحی موثر تر از موشک برای غلبه بر دولت ها و ملت ها استفاده کرده است و اینک جنگ غذا شروع شده و ۶ کمپانی عظیم مافیای قصد کنترل منابع غذای جهان را دارند.

 کشاورزی و دامپروری و ذخایر بذر های اصلاح شده گیاهی و دامی از بزرگترین ذخایر سلاح جهان مهم تر است. 

متاسفانه برخی در کشور آگاهانه یا نا آگاهانه در دام این توطئه خطرناک افتاده اند.

 گروهی با عدم اعتقاد به خود کفایی در کشاورزی و گروهی دیگر با هدف تراریخته کردن کشاورزی ایران دقیقا در مسیر اهداف دشمن یعنی سلطه با غذا حرکت می کنند و امنیت ملی، ایمنی و امنیت غذایی و استقلال و سلامت جامعه را در معرض تهدید قرار می دهند.

پرونده تحقیقاتی (غذا بعنوان سلاح) یا * سلاح غذا* با صدها صفحه سند و مدرک از اهمیت راهبردی غذا بعنوان سلاحی موثر در دست امریکا و رژیم صهیونیستی را در غالب گزارشی برای اطلاع مدیران ارشد کشور، کشاورزان، تولید کنندگان و آگاهی ملت بزرگ و مقاوم ایران بزودی منتشر خواهیم کرد تا مراقب باشیم حال که دشمن به دلیل افزایش قدرت دفاعی ایران از تهدید نظامی و جنگ‌ با ایران مایوس شده است به جنگ نرمی خطرناک با فشار اقتصادی، تفرقه و اختلاف و *سلاح خطرناک غذا* روی آورده است.

با توجه به اشکار نبودن برخی تصاویر در اینجا تصاویر کامل را در کانال تلگرام و سروش بنیاد بعنوان کلید های مطالعه و تحقیق اندیشمندان و مراکز راهبردی امنیتی اطلاعاتی و دانشگاه ها و اساتید قرار میدهیم.

هشدار های ما را جدی بگیرید تا در این جنگ خطرناک دشمن‌ با تدبیر، اتحاد و همبستگی و اجرای اقتصاد مقاومتی و روش های پدافند غیر عامل پیروز شویم.


@proffessorkarami


#بنیاد_ملی_سبک_زندگی_سالم 

#پروفسور_علی_کرمی 

#جنگ_غذا

#غذا_بعنوان_سلاح_جنگی

#نه_به_تراریخته 

#سلطه_با_غذا

#غذا_موثر_تر_از_موشک

/ 0 نظر / 56 بازدید