مراقب و هشیار باشیم مافیای تراریخته بسیار عصبانی است و قصد تفرقه دارد

مراقب باشیم مافیای تراریخته از اتحاد ملی بر علیه واردات و کشت و مصرف تراریخته و ارتقا آگاهی مردم بسیار عصبانی است و قصد اختلاف و تفرقه دارد. اجازه ندهیم با نفوذ و طرح مطالب اختلافی اتحاد را مختل کند.

یاد داشت دریافتی از ( دانشجویان سابق استاد کرمی) و استاد دانشگاه در مورد برخی حاشیه سازی های اخیر:

هشیار باشیم حاشیه سازی ها بر اصل غالب نشوند.

مراقب باشیم هدف دشمن ایجاد اختلاف و تفرقه در بین مردم است.

اقتصاد، امنیت و سلامت مهمترین موضوعات کشور هستند. ولی برخی بدون توجه، بصیرت و هشیاری لازم در حوزه تهدیدات نوین زیستی و نقشه های تفرقه افکنانه مافیای خارجی تراریخته و نفوذی های داخلی آنه با انتشار مطالبی و احتملا به دلیل کم تجربگی یا فقدان دانش و تخصص لازم آب به آسیاب نفودی ها و اخلال گران امنیت و سلامت می ریزند.

بعنوان مثال مطلبی عیر علمی توسط فرد یا افرادی که مشخص نیست چقدر در حوزه فناوری زیستی یا مهندسی ژنتیک تخصص و تجربه دارند بر سخنان پروفسور کرمی در یک کلیپ از آزمایشات پروفسور سرالینی در اثبات خطرات تراریخته نوشته اند که کپی مطالب سر کردگان تراریخته بر علیه پروفسور سرالینی است.

لازم است اشاره کنم بعنوان یکی از متخصصین این رشته و دانشجوی قدیمی استاد پروفسور کرمی یکی از اساتید دانشمند و برجسته کشور و بنیان گذار انجمن بیوتکنولوژی و یکی از اولین متخصصین بیوتکنولوژی پزشکی و فوق تخصص مهندسی ژنتیک کشور که تخصص و فوق تخصص خود را در پیشرفته ترین‌ کشورهای جهان و بهترین دانشگاه های دنیا اخذ نموده و صاحب صدها مقاله بین المللی است و صدها استاد از جمله حقیر را در ۲۰ سال گذشته تربیت و تحویل جامعه داده اند در مورد کلیپی از استاد را نقد و متاسفانه بر خلاف اخلاق علمی که می توانستند خصوصی با استاد تماس بگیرند و نظر استاد را جویا شوند؟ بدون مشورت و دریافت پاسخ استاد در شبکه مجازی منتشر می کنند.

 کاملا واضح است این افراد جوان و کم تجربه و عدم آشنایی با روش های نوین و تهدیدات جنگ نرم دشمن در حاشیه سازی و اختلاف افکنی بین نیروهای ارزشی یا غرور و خدای نکرده تحت نفوذ سرکردگان تراریخته کپی مطالب نادرست آنان را که قبلا پاسخ آن توسط پروفسور سرالینی و همکاران با توضیحات کامل و دقیق داده شده در فضای مجازی منتشر می کنند و متوجه نیستند که اولا استاد کرمی که در طول ۲۰ سال گذشته با تدریس، تحقیق، ایجاد انجمن بیوتکنولوژی، ده ها مرکز تحقیقاتی، ایجاد رشته های ارشد و دکترا، هزاران سخنرانی، انتشار صدها مقاله و کتاب و هدایت صدها دانشجوی ارشد و دکتر هزاران متخصص در حوزه بیوتکنولوژی و مهندسی ژنتیک تربیت و تحویل جامعه داده اند قطعا بعنوان دانشمند برجسته این حوزه با دانش و علم کافی سخن می گویند و بهتر است این عزیزان قبل از انشار اینگونه مطالب کمی تعمق و مشورت کنند و قضاوت عجولانه نکنند و حرمت اساتید بزرگ ‌را حفظ کنند.

ثانیا درج اینگونه مطالب بدون مشورت خصوصی و هماهنگی با اساتید بزرگی چون‌ پروفسور کرمی که علاوه بر تخصص و فوق تخصص در آن موضوع استاد بزرگ ایمنی زیستی، امنیت زیستی، تهدیدات نوین زیستی، بیوتروریسم، پدافند عیر عامل، پدافند زیستی و اخلاق و حقوق زیست فناوری است قطعا اطلاعاتی دارند که در کلاس های دوره دکترا با اشراف کامل از نفوذی خزنده و خطرناک در حوزه های مختلف زیستی و تهدیدات نوین دشمن در حوزه سلامت و امنیت غذایی همیشه پیش قراول بوده اند و شاهد هستیم همیشه هشدارها و مطالب استاد اول مطرح می شود و دیگران از آنها کپی کرده و شروع به سخن در آن موضوع می کنند.

استاد به دلیل تسلط جامع در حوزه بیوتکنولوژی و مهندسی ژنتیک و بیش از ۳۰ سال تجربه و شناخت تهدیدات نوین زیستی فردی شناخته شده و برجسته نه تنها در ایران که در جهان هستند و اطلاعات و تحلیل های ایشان در حوزه تهدیدات تراریخته فراتر از آن است که برخی که فقط تک تخصصی هستند داشته باشند و بشناسند و رصد کنند.

بنابر این توصیه می شود قبل از نشر مطالبی در این موضوع که می تواند سبب خوشنودی مافیای تراریخته جهانی و نفوذی های داخلی آنان شودحتما خصوصی مشورت شود شاید جوابی دریافت کنند که متوجه عمق دانش و اطلاعات استاد شوید و در ضمن خدشه ای به اتحاد ملی ایجاد شده توسط استاد و صدها همکاران دانشگاهی در چند سال گذشته بر علیه مافیای تراریخته نشود. مراقب باشیم که اطاق فکر مرکزی مافیای تراریخته در حال نفوذ به همه جا هست خدای نکرده در بین خودمان نفوذ نکند. انشا الله

یکی از دانشجویان همیشگی استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه.

متن کامل در کانال زیر 

https://t.me/proffessorkarami

/ 0 نظر / 81 بازدید